Kallis klient,

Kauba tagastamise informatsioon 14 päeva jooksul käib ainult veebipoodi ostetud kauba kohta.

Veebipood mixfashion.ee on ohutu keskkond ostude sooritamiseks kus Te saate tellida sobivaid kaupu ja tagastada neid ebasobivuse korral. Pöörake palun tähelepanu, et tagastamise puhul kehtivad kindlad tingimused, mis peavad olema täidetud.

  • Enne kauba tagastamist tuleb teatada selle vormistamise tahtmisest elektrooniliselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
  • Tagastus peab jõudma meieni 14 kalendripäeva jooksul sellest ajast kui oli vormistatud tellimuste tagastamise soov.
  • Tagastamisele kuuluvad ainult need kaubad mis ei ole kantud, kahjustatud on sildiga koos ja originaal pakendis. Kui kaubal esinevad kahjustused (must, rebitud jne) või puuduvad vastased sildid/ originaal pakend, siis kaup ei kuulu tagastamisele ehk vahetamisele.
  • Kauba saab tagastada Meie esindusse samuti Smart kulleriga või pakiautomaadi Smart posti või Omniva kaudu.Tagastamise võimalust valib Klient ise.
  • Tagastamisega seotud postikulud on Kliendi kulul.
  • Tagastatud pakendil tuleb märkida Saatja andmed (nimi ja perekonnanimi ja/või arve number).Kui pakendi peal ei ole Saatja andmeid siis me ei saa identifitseerida pakendi ja selle Saatja mis võib takistada raha tagastamist või kauba vahetamist.
  • Tagastamisele ei kuulu aluspesu, bikiini ja sukapüksid kui nende originaal pakend oli avatud.

Raha tagastatakse Tellija arvelduskontole 3 tööpäeva jooksul kauba tagastamisest. Kauba tagastamisel täiel mahul tagastatakse tellijale samuti ka esialgselt makstud postikulud.
Raha kantakse üle samale arvele kust oli eelnevalt laekunud.
Me ei vastuta kauba kahjustuste eest mis on tekkinud Kliendi süül või mis on tekkinud ebamõistliku kauba kasutamise või teda loomuliku kulumise tulemusel.
NB! Tagastamise või vahetamise õigus ei laiene kaubale mis oli ostetud Meie esinduses.

Tagastamise andmed:

Itella SmartPOST, OMNIVA
Fashion Mix Trade OÜ, Tallinna Sikupilli Prisma (Tartu mnt 87, Tallinn)

Esindus Mix Fashion Trade OÜ
Parda 4-214 (Narva mnt 11D), Tallinn, +37256970219